Menu

Оборудование для пробоподготовки

0 Comments


Компанія TIME Group Inc. була заснована в 1984 році і зарекомендувала себе на світовому ринку як один з провідних виробників високотехнологічного обладнання для випробувань, приладів неруйнівного контролю, а також зварювального обладнання. Головний офіс компанії розташований в столиці Китаю М. Пекіні. У нас оборудование для пробоподготовки.

Основними принципами роботи компанії TIME Group Inc. є три напрямки розвитку: Наука, промисловість та експорт.

У 1995 році на підприємствах компанії TIME Group Inc. була впроваджена система менеджменту якості ISO 9001 з метою оптимізації технологічних процесів і удосконалення контролю якості випущених приладів і обладнання.

В даний час компанія TIME Group Inc. має 22 власних представництва і філії на всій території Китаю, а також більше 70 дистриб’юторів по всьому світу, включаючи Європу і Америку. У Росії компанію TIME Group Inc. представляє компанія ТОВ «ТЕХИНТЕСТ». Фахівці компанії ТОВ «ТЕХІНТЕСТ» пройшли навчання в навчальному центрі на підприємстві компанії TIME Group Inc. у р. Пекіні, де виробляються прилади неруйнівного контролю і технічної діагностики, а також на заводі TIME Group Inc. з виробництва випробувального обладнання в М. Цзінянь.

Прилади та обладнання, що випускаються під брендом TIME Group Inc., відрізняє висока якість, розумні ціни і чудовий післяпродажний гарантійний і післягарантійний сервіс дозволяють мати високу репутацію на внутрішньому та міжнародному ринку, де представлена компанія.

Прилади TIME Group Inc. експортуються в більш ніж 60 країн по всьому світу, включаючи Північну і Південну Америку, Європу, Південно-Східну Азію, Близький Схід і Японію. Компанія TIME Group Inc. постійно розширює номенклатуру своєї продукції і йде в ногу з часом, впроваджуючи нові технології на своїх підприємствах, що дозволяє пропонувати більш нові і високоякісні вироби на світовому ринку.

Компанія TIME Group Inc. прагне завжди до інновацій в області обладнання та розвитку разом з усіма своїми клієнтами, діловими партнерами і однодумцями, щоб зробити більший внесок у розвиток світу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика