Menu
0 Comments


В наші дні немає таких підприємств, в роботі яких би не використовувалися персональні комп’ютери і ноутбуки. Саме комп’ютерна техніка день у день служить головним помічником в будь-якому процесі бізнесу: починаючи з відправлення платежів, отримання пошти і до аналізу прибутковості підприємства, вибору стратегії розвитку. Вихід з ладу офісної техніки всього одного фахівця може спричинити за собою серйозні збитки для всієї компанії. Саме тому дуже важливо зробити правильний вибір не тільки з компанією яка буде обслуговувати Вашу комп’ютерну техніку, але і з варіантом обслуговування.

Існує два варіанти обслуговування комп’ютерної техніки: обслуговування комп’ютерів за договором (або ще часто називають просто «обслуговування за договором») або разова допомога щодо усунення проблем в роботі комп’ютерної техніки. Який з цих варіантів вибрати, залежить від загальної стратегії розвитку компанії.

Абонентське комп’ютерне обслуговування — це режим співробітництва у першу чергу спрямований на створення грамотної комп’ютерної філософії в якій головне місце відводиться профілактиці і попередженню проблем у роботі офісної техніки при цьому відповідальність за стабільну і безперебійну роботу лягає на обслуговуючу компанію, в той час, як швидка комп’ютерна допомога — це скоріше режим роботи спрямований на усунення вже наявних проблем, так сказати «латання дірок». При абонентському обслуговуванні ПК між організаціями укладається Договір на обслуговування комп’ютерної техніки в якому прописуються всі нюанси обслуговування комп’ютерів, призначається відповідальна особа з боку виконавця (так би мовити «персональний менеджер»), так само договір несе в собі і юридичні гарантії якісного виконання робіт і не розповсюдження будь-якої отриманої в ході обслуговування інформації, в той час як разові виїзди зазвичай не передбачають жодних зобов’язань після підписання акту виконаних робіт.

Укладення договору на абонентське обслуживание пк та офісної техніки якісно змінює сам принцип обслуговування: замість «сусіда» або «сина співробітниці», а часто і першого і другого Ви переходите до «домашнього лікаря з підходом завгоспа»! В організації нарешті наводиться порядок з кожним робочим місцем (проводиться повна ревізія використовуваного та встановленого програмного забезпечення) з кожним метром кабелю» (де його потрібно покласти в короб, де провести за столом і т. д.) завдяки чому в значній мірі підвищується стабільність роботи як окремих комп’ютерів, так і комп’ютерної мережі в цілому. У випадку ж з разовим ремонтом або налаштування ПК, компанія, що надасть подібну послугу, не завжди орієнтована на повне усунення проблем.

Тільки співпраця на довгостроковій основі дає мотивацію на якісне виконання робіт.

Ремонт комп’ютерів і комп’ютерна допомога компанією «Асортимент» здійснюється без посередників, штатними фахівцями нашої організації в Києві і не тільки. Для такої послуги, як обслуговування комп’ютерів, головними вимогами виступають швидке реагування і високий професіоналізм. ТД «асортимент» має постійним штатом співробітників з вищою профільною технічною освітою і величезним досвідом вирішення всіляких завдань, які готові швидко допомогти у вирішенні проблем в роботі ПК будь то просто установка windows або настройка сервера і т. д.

Ми впевнені в якості надаваних нами послуг і готові продемонструвати клієнту «не на словах, а на ділі» як це колись проблемами з Вашою комп’ютерною технікою займаються наші фахівці. Саме з цього ми пропонуємо Вам укласти з нами договір на комп’ютерне обслуговування і при цьому не вимагаємо жодних передоплат! Ви оплачуєте комп’ютерне обслуговування за перший місяць співпраці в кінці місяця.

При укладенні договору на обслуговування наш виїзний Системний адміністратор проводить повну діагностику всіх робочих місць і серверів (якщо такі є).

Абонентське обслуговування комп’ютерної техніки має позбавити вас від усіх питань, пов’язаних з роботою персональних комп’ютерів, серверів, Інтернету, комп’ютерної мережі та периферії!

Ми цінуємо свій час і відповідно час наших клієнтів!

Недоліки разової комп’ютерної допомоги:

Сам принцип підходу «разової комп’ютерної допомоги» не дає можливості робити все якісно, так як він базується на плануванні і профілактики, а на поточних роботах що призводить до того, що фахівці працюють в режимі пікових навантажень (так як без поточних замовлень — немає зарплати) і відповідно не прагнуть робити роботу якісно, адже у них для цього немає ні часу (найчастіше чекає інше замовлення) мотивації (більше не викличете якщо все буде працювати) як наслідок: поганий рівень сервісу, низька якість виконуваних робіт. Фахівці намагаються виконати якомога більше замовлень за максимально короткий час, що призводить до сумних результатів: втрата даних користувачів, усунення не всіх проблем, а тільки тих в які ткнули носом і т. д.

Доступ сторонніх осіб до Вашої конфіденційної інформації. Обслуговування комп’ютерів за договором передбачає питання інформаційної безпеки на підприємстві, наші співробітники підписують акт про нерозголошення.

Висока вартість послуги. Як ні парадоксально це б звучало, але укладення договору на абонентське обслуговування комп’ютерів в Києві у багато разів скорочує витрати на комп’ютерну допомогу.

Головні переваги, шлях до яких відкриває сервісне обслуговування комп’ютерів за договором, полягають у безвідмовної роботи IT інфраструктури, інформаційної безпеки та повної конфіденційності.

Договір на абонентське обслуговування комп’ютерної техніки це гарантія безперебійної роботи всієї Вашої IT інфраструктури!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика