Menu

Онлайн аукцион современного искусства

0 Comments


Сурену 35 років, живе в Москві. Бажання творити у нього виникло випадково. Одного разу він зі своєю знайомою зайшов в спеціалізований магазин для художників. Вона шукала собі рамку для картини, а Сурен почав розглядати фарби, пензлі і т. д. В той день він вийшов з магазину з повними пакетами, з полотнами під пахвами і в надихнув стані поїхав до себе в офіс писати картини. З тих самих пір і до сьогоднішнього дня він пише і вважає, що найкраще заняття на світі – творити. Все можно знайти на онлайн аукцион современного искусства.

«Я розумію, що на смак і колір всі фломастери різні, але я і не намагаюся комусь догодити, не намагаюся зловити якийсь модний тренд, я просто передаю на полотно свої почуття і емоції, свої відчуття до світу, до всесвіту, вкладаючи в кожну роботу частинку себе». «Мені подобається творити, мені подобається, що я можу в такій формі висловити свою думку, думки і емоції, мені подобається дарувати людям почуття красивого».

Сурен пише тільки коли у нього гарний настрій і є схильність до роботи. Коли художник відчуває духовне задоволення, він емоційно вкладається і в свої роботи. Натхнення до нього приходить не завжди, в основному воно залежить від навколишнього світу. Іноді це сни, іноді речі, які йому подобаються. Пише Сурен акриловими фарбами.

Основною метою створення своїх робіт Сурен бачить в тому, щоб приносити радість людям через свої думки, викладені на полотнах. З продажів картин 50% він перераховує в благодійні фонди. Живопис не є його основним заробітком, скоріше це хобі, яке приносить Сурену величезне задоволення.

Сурен не має професійної художньої освіти, він не прив’язаний до якихось конкретних напрямів в живописі, він просто пише так, як уміє, відображаючи на полотні свої емоції. Часом ідея приходить раптово, буквально на ходу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика