Menu
0 Comments


Професійна дистрибуція в сфері b2b («бізнес для бізнесу») відсортованої і оригінально зібраної одягу секонд хенд оптом з ідеальним поєднанням ціна/якість («value for money»), є основним напрямком діяльності нашої Компанії в Україні.
Ми здійснюємо прямі поставки товарів секонд хенд оптом з більш ніж 30 країн Європи, Азії, Північної Америки, базуючись на мощі Головного офісу в Нідерландах (місто Almere). У нас секонд опт.
SRS Company забезпечує стабільну і якісну поставку величезного асортименту товарів секонд хенд оптом в Україну, як ніхто інший. У своїх витоках SRS Company має міцну базу у вигляді багатого досвіду творця і власника SRS Holding пана Хамеда Рахімі в сфері товарів «секонд-хенд» оптом. Секрет успіху не тільки в тому, що р-н Хамед Рахімі створив бізнес-машину, що працює скоординовано і добре в сфері оптових продажів секонд хенду, але і зібрав людей, які займаються своєю роботою професійно і отримують від цього величезне задоволення.

SRS Company пропонує унікальну можливість придбати товари, що були у вжитку оптом, від кращих європейських постачальників секонд хенду за вигідними цінами напряму без посередників. Від якості товару та оперативності постачальника залежить прибутковість і успіх бізнесу second hand.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика