Menu
0 Comments


Компанія Bandai Namco представила перший трейлер нової гри #Projekt1514 від студії Dimps. У короткому ролику автори гри показали лише сеттінг проекту, заінтригувавши того геймерів.

Як повідомляє Gamebomb.ru новий проект під назвою #Projekt1514 є грою в поки невідомому жанрі, а про самій грі немає практично ніякої інформації. У дебютному трейлері проекту розробники показали величезний, пост-апокаліптичний мегаполіс, який став покинутим місцем бойових дій. В той час, як камера плавно слід по куточках невідомого світу, всюди чутні звуки пострілів, однак хто і з ким бореться автори поки не розкривають. Абсолютно точно, нова гра запропонує похмуру атмосферу занепаду і розрухи, про що свідчить інформація на офіційному сайті проекту #Projekt1514. Раніше розробники гри працювали над такими проектами, як Dragon Ball Xenoverse, Street Fighter X Tekken, Saint Seiya: Soldiers’ Soul і Sonic Lost World. Можливо, детально про гру автори розкажуть вже на виставці Gamescom 2017, яка пройде з 22 по 26 серпня.

Поки розробники рекомендують лише підписуватися на оновлення і стежити за новим проектом. Поки ні дати виходу, ні цільових платформ для #Projekt1514 не називається.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика