Menu

Опухоль груди

0 Comments


У цій статті ви прочитаєте про ті ситуації, при яких рак молочної залози стає поширеним захворюванням. Тобто, або пухлина грудей виростає до величезних розмірів з залученням великої площі грудної клітини, або величина і локалізація з’явилися метастазів свідчать про запущеної стадії раку. Ми розповімо про опухоль груди.

Незважаючи на активне мусування в ЗМІ теми самообстеження і регулярного спостереження, Жінки все ж доводять себе до такого стану. Незалежно від віку.

Найчастіше жінки по невіданню допускають таку ситуацію. Це відбувається так. Жінка знаходить у себе пухлину в молочній залозі. Протягом деякого часу вона обмацує її, аналізує. Вона раніше чула, що, начебто, рак повинен хворіти, адже при цьому захворюванні навіть наркотики застосовують! Але пухлина не болить і ніяк себе не проявляє. Роблячи для себе висновок про нешкідливість знахідки, жінка продовжує спокійно вирощувати пухлину молочної залози далі. Поступово звик до її присутності, жінка не помічає, як пухлина досягає вражаючих розмірів. Часто лише тоді, коли з пухлини вже тече кров, жінка відправляється до лікаря «за таблетками від кровотечі».

Наступна поширена ситуація. У жінки виявлено рак молочної залози початкової стадії. Рекомендовано спеціальне лікування. Є всі шанси на хороший результат! Але жінка не вірить онкологам і звертається до нетрадиційної медицини. Адже вона не хоче позбавлятися грудей, боїться проходити «хімію» і «опромінення». Лікування раку грудей народними методами все ще десь існує і жінка, все-таки, знаходить свого цілителя… До онколога жінка потрапляє або вже зневірившись в «надприродне», або доставляється родичами примусово.

Не рідкісний варіант, коли жінка, з її слів, займається «самопожертвою». Після виявлення запущеного раку грудей на питання онколога «як таке взагалі могло статися», дається пояснення, що пацієнтка не хотіла створювати проблеми в малозабезпеченій сім’ї, або довго доглядала за хворим родичем та «було не до себе». Найчастіше під таким приводом банально ховається страх.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика