Menu

Отдых в грузии

0 Comments


Дивовижна і загадкова Грузія чекає своїх гостей! Кожен рік тисячі нових туристів збираються провести відпочинок в Грузії, щоб з першого разу і назавжди закохатися в цю неймовірну країну. Звідси люди повертаються додому під враженням, що побували в найкрасивішому куточку планети. Ця чудова країна, яка зберігає безліч таємниць і легенд. Довга історія, унікальна культурна спадщина і особливий національний характер відрізняють її від усього навколишнього світу. Ми пропонуємо вам найкращій отдых в грузии.

Природа Грузії дивовижна і різноманітна. Неосяжні виноградники, гірські річки, найдавніші міста і монастирі дивують і захоплюють. Починаючи від Кавказького хребта і до чорноморського узбережжя, територія покрита соковитими зеленими лісами і неймовірної краси горами, вершини яких покриті снігом цілий рік. Особливої уваги заслуговує безкрає чорне море, і його чудові пляжі. Літній відпочинок тут перетворюється в справжню казку. Тому тури в Грузію проводять, як у вигляді пізнавальних і розважальних екскурсій, так і на оздоровчі курорти. А також у вигляді гірськолижних поїздок і влітку і взимку.

Що можна побачити в Грузії?
На нашому сайті ви знайдете відмінні тури, які дозволять вам відвідати такі міста, як:

Тбілісі — столиця Грузії з її архітектурними пам’ятками, церквами і соборами, історичними фортецями і древнім містом. По всьому Тбілісі проходять екскурсійні маршрути і кожному гіду є, чим вас здивувати.
Мцхета — найстаріше місто країни і символ християнства в Грузії, де ви відвідаєте кафедральний собор Светіцховелі, монастир Джварі і жіночий монастир Самтавро.
Кутаїсі — здивує вас заповідником Сатаплі, адже на його території можна побачити сліди динозаврів!
Історичну область Кахетію, зі своєю столицею і складною історією. Відвідавши Кахетію, ви познайомитеся з монастирем Бодбе і містом любові — Сигнахи.
Батумі — місто на узбережжі Чорного моря з прекрасними пляжами. Для європейців це улюблене місце для відпочинку в Грузії. Тут ви побачите статую Медеї, танцюючі фонтани, колесо огляду і Алфавітну вежу.
Боржомі — курортне місто зі знаменитим мінеральним джерелом.
Горі-одне з найстаріших міст центральної частини Грузії. Тут Ви відвідаєте Горійську фортецю-Серце міста. А так само унікальне місце — місто в скелях — Уплісцихе.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика