Menu
0 Comments


Коли з’явилося це поняття невідомо. Але головне, що воно відкриває нові можливості для любителів ароматів. Розпив парфумерії-цілий Захід. Воно означає покупку одного флакона парфуму для декількох осіб з метою поділу і застосування. Туалетну воду або духи розподіляють по атомайзерам (невеликим флаконам з розпилювачами). Ініціатор події має право вирішити «долю» оригінального флакона аромату-залишити собі або віддати одному з учасників заходу.

Для чого розпивають парфуми?
По-перше, ви можете протестувати аромат на собі, перш ніж купувати флакон значного обсягу. Так ви звільните себе від занадто дорогої» помилки.

По-друге, розпив парфумерії-ідеальний варіант для людей зі скромним бюджетом. На обличчя той факт, що великі обсяги туалетної води та інших парфумерних засобів обходяться покупцеві десь в рази дешевше. отливанты-перший інтернет-магазин, професійно займається розпивом оригінальної парфумерії. У нас представлена тільки оригінальна парфумерія, відповідає всім стандартам якості і має всю необхідну документацію. Ми не Працюємо з підробками і продукцією сомніельного якості і походження.

Спеціально для Вас ми ретельно відібрали найпопулярніші і улюблені аромати і пропонуємо нашим клієнтам їх в будь-якому обсязі. Відтепер навіть найдорожчий парфум став набагато доступнішим — адже купувати його в Розливі буде в рази вигідніше. Тим більше, якщо це новий для Вас парфум і Ви не впевнені, чи підійде він Вам. Навіщо ризикувати і купувати великий обсяг, якщо можна купити маленький отливант за цілком доступною ціною і перевірити, чи Ваш це запах чи ні! Для Вас ми виготовимо практично будь-який обсяг отливанта за найвигіднішою ціною.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика