Menu

Оценка квартиры

0 Comments


ЦЕНТР ОЦІНКИ МАЙНА, починаючи з 2007 року, пропонує професійні послуги в оцінці будь-яких видів власності. Ми надаємо послуги не тільки на території Тюмені і Тюменської області, але і в інших регіонах Росії. У нас найкраща оценка квартиры.

Маючи багаторічний досвід роботи, Центр оцінки майна вважає для себе основоположним наступні принципи роботи:

Надання якісних оціночних послуг. Центр оцінки майна здійснює оціночну діяльність у відповідності з усіма нормативними та законодавчими документами, що регламентують даний вид діяльності в Російській федерації. Експерти-оцінювачі компанії є дійсними членами саморегулівних організацій оцінювачів: «Загальноросійська громадська організація «Російське товариство оцінювачів»; Асоціація «Міжрегіональний союз оцінювачів»; Некомерційне партнерство «Регіональна асоціація оцінювачів».
Оперативність. Замовлення виконуються в максимально короткі терміни, дотримуючись при цьому всі необхідні формальності і тонкощі проведення оцінки.
Доступні ціни. Ми постійно вивчаємо ринок оцінки і підтримуємо вартість наших послуг на прийнятному рівні при незмінно високій якості виконуваних робіт.
Гарантія конфіденційності та інформаційної безпеки.
Захист, обґрунтування та доказ отриманих висновків.
Відповідальність і виконання прийнятих зобов’язань.
Центр оцінки майна є партнером багатьох кредитних організацій, таких як Західно-Сибірський банк Ощадбанку Росії, Західно-Сибірський Комерційний Банк, ВТБ24, Газпромбанк, Россельхозбанк.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика