Menu

Печать этикеток

0 Comments


Багато російських компаній, в тому числі і наша, здійснюють Терміновий друк етикеток внаслідок їх високої затребуваності. Справа в тому, що багато вітчизняних постачальників товарів стикаються з не передбаченими поставками тієї продукції, яка найбільш затребувана. А вона, як відомо, повинна виглядати бездоганно в усіх відношеннях. У нас печать этикеток.

НЮАНСИ ШВИДКОГО ДРУКУ ЕТИКЕТОК В СПБ
Переважно, швидкий друк етикеток характерна використанням самоклеючих плівок і передового поліграфічного обладнання. Перед безпосереднім процесом виробництва, готується дизайн майбутньої етикетки, а потім визначається тираж, якою вона вийде.

Застосовуючи цифрові технології та фотодрук, інформація наноситься на вінілову плівку, яка може бути: білою, прозорою, кольоровою, глянцевою, матовою, а також металізованою. Замовляють такі етикетки для різних сфер діяльності: магазини, зупинки, автостоянки, міський транспорт та інші.

Також, в процесі замовлення на строкову друк етикеток в Санкт-Петербурзі, застосовується технологія офсетного друку, що помітно збільшує кількість виробленої продукції і знижує її собівартість.

друк етикеток Спбпомімо самоклеючих етикеток, актуальними є замовлення на паперові їх аналоги. В даному випадку, можна сказати, що одним з найбільш поширених матеріалів є крейдований папір. Застосовуючи такий тип паперу, етикетка буде виглядати презентабельно і гармонійно з будь-яким типом товару. Особливістю етикеток з такого паперу є гарний блиск і глянсова поверхня.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика