Menu

Печать плакатов

0 Comments


Плакат-недорогий і ефективний інструмент інформування і позиціонування відомий ще з XIX століття. Плакати виготовляються в широкому спектрі типів, розмірів і видів, вони є, мабуть, одним з найбільш затребуваних і популярних варіантів друкованих рекламних носіїв. Плакати, афіші і постери мають стандартні формат А0 (1188х840мм), А1 (840х594мм), А2 (594х420мм), але ми не обмежені форматами і готові виготовити або надрукувати плакат за вашими індивідуальними розмірами. Друковане зображення може мати як альбомну, так і книжкову орієнтацію. У нас найкращій печать плакатов.

Для зовнішньої і внутрішньої реклами часто використовуються плакати. Вони можуть відрізнятися розміром і видом паперів, але головною їх відмінністю від інших банерів є те, що зображення друкується тільки на паперовій основі. Щоб зображення краще переносило вплив зовнішнього середовища і довше прослужила, можна використовувати метод ламінування з однієї або обох сторін. В цьому випадку паперові плакати прослужать дуже довго і можуть бути використані багаторазово.

Плакати можна використовувати за різним призначенням:

реклама;
інформація;
агітація;
декорування.
У рекламних цілях друк плакатів використовується досить часто, адже це найекономніший спосіб просування продукції і послуг. Друк рекламних плакатів може відбуватися великим тиражем або обмежитися декількома екземплярами. У порівнянні з іншими видами реклами ціна друку плакатів значно нижче, що і є головним визначальним фактором при замовленні. При цьому якість картинки і ефект від самої реклами буде нітрохи не нижче, а іноді і вище, завдяки широкому тиражу, в якому можна надрукувати плакат.

Продукт і послуга, зображені на плакаті, стануть відомими потенційним споживачам, чим піднімуть рейтинг компанії. Ефект від такої реклами не змусить довго чекати. Друк плакатів на банері передбачає Широкоформатний друк і невеликий тираж, в порівнянні з меншими плакатами. У цьому випадку необхідно скористатися послугами надійної друкарні, для якої широкоформатний друк плакатів на власному сучасному обладнанні не проблема.

Плакати можуть виконувати різні ролі, в тому числі і декоративну. Плакат з яскравим і чітким зображенням в широкому форматі здатний замінити будь-яку картину, він називається постером. Друк плакатів великих розмірів із зображенням або слоганом, що відображають зміст або мета роботи підприємства, часто замовляють компанії для розміщення в своїх офісах і торгових приміщеннях. В інтер’єрі робочих або житлових приміщень також часто можна побачити постери, надруковані в різному форматі для прикраси.

Друк плакатів А0, А1, А2, А3, А4
Наша компанія друкує плакати, як для зовнішнього, так і для інтер’єрного використання, в будь-якій колірній палітрі, маленьких і великих розмірів і варіантів. Використовуючи різні види чорнила і матеріалів для друку плакатів, ми пропонуємо послуги по друку плакатів формату А0, А1, А2, А3 або А4.

Найбільш дешевий варіант виготовлення плакатів — це друк широкоформатними принтерами на папері BlueBack. Дані плакати застосовуються в не довгостроковій зовнішній рекламі. Якість друку даних плакатів різниться від 360 dpi до 720dpi.

При інтер’єрному розміщенні плакатів, афіш і постерів застосовуються інтер’єрні принтери з роздільною здатністю друку до 1440dpi. Для виготовлення плакатів розміром А1 і А0 і будь-яких інших розмірів використовується спеціалізована фото і постерні папір. Друк плакатів здійснюється на високоточному і високошвидкісному обладнанні для широкоформатного друку японських виробників Roland і Mimaki. Широкоформатний друк плакатів А0 і А1 може проводитися як на папері так і на вініловій плівці.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика