Menu
0 Comments


Медичні рукавиці захищають руки при роботах з агресивними зовнішніми середовищами, забезпечують захист від поширення інфекцій, допомагають при контакті з біологічними рідинами чи небезпечними хімічними компонентами. Захищають вони як медичного працівника, так і пацієнта, в разі застосування в медичних цілях. Одноразові рукавички купити можна абсолютно для будь-яких сфер, в тому числі і для безпечної домашньої роботи. У багатьох випадках професійного використання таких рукавичок спостерігається підвищення якості виконуваних в них робіт.

Побутове та виробниче застосування
Господарські одноразові рукавички оптом закуповуються для промислового застосування, де вони виконують функцію індивідуального захисту працівників згідно з вимогами техніки безпеки. Одноразові рукавички здатні захищати користувачів від згубного впливу лугу, кислоти та інших хімічних речовин з агресивним впливом, від високої напруги в електромережі, від високих або низьких температур при опіках чи обмороженнях, від механічних ушкоджень у вигляді проколів, порізів тощо. Найкращі перчатки смотровые нитриловые нестерильные неопудренные купить.

Також господарські рукавички оптом закуповують і для медицини, де з їх допомогою проводять дезінфекційні роботи в приміщеннях, із приладами, постільними речами, інвентарем. У побутових умовах можна проводити будь-які домашні або польові роботи в одноразових рукавичках, застосовуючи їх у даному випадку по кілька разів. Господарські рукавички відмінно миються, і якщо роботи в них не супроводжуються ризиком зараження, травми або опіку, то цілком можна використовувати такі рукавички і повторно.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика