Menu

Переоборудование микроавтобусов

0 Comments


Купити автомобіль пол дела. Як переобладнати мікроавтобус? Комплекс робіт з переобладнання мікроавтобуса під Ваші потреби — наше завдання. Наша фірма, це доступні ціни, широкий комплекс послуг. Ми виконуємо перетяжку салонів мікроавтобусів, автомобілів, як в дешевому так і в VIP варіанті. Для сім’ї, для роботи за бажанням замовника. Врізка скла, люків виготовлення інших деталей інтер’єру, під Ваші потреби. Я кщо звернетеся до нас, то ми запропонуємо найкраще переоборудование микроавтобусов.
При виконанні замовлень, максимально враховуються побажаннями клієнта. Гідна якість, доступні ціни . Великий досвід роботи, широкий вибір матеріалів, індивідуальна робота з кожним клієнтом. Схвальні відгуки від наших клієнтів, підтверджують нашу тверду репутацію. Перетяжка салону шкірою, додасть вашому автомобілю або мікроавтобусу, ексклюзивний стиль. Вартість перетяжки авто, обшивки сидінь, залежить від використовуваних матеріалів і комплектуючих.
Вам запропонують — різні варіанти компонування, різні варіанти пошиття, розташування посадочних місць згідно розробленим схемам.Під ваші потреби, згідно з вашим стилем життя і побажанням. Це стосується перш за все підбору матеріалів в питаннях — обшивка салону, перетяжки сидінь і дверних панелей авто, перетяжки деталей інтер’єру автомобіля.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика