Menu
0 Comments


У мережу просочилася інформація, що студія Bungie за підтримки Activision планує випустити першу частину Destiny в Steam. Інформація стала надбанням мережі завдяки занадто цікавим користувачам, які вивчили ресурси, які займаються збором даних зі Steam.

Дані стали надбанням громадськості завдяки ресурсу SteamDB, автори якого займаються аналізом бази даних Steam. Так і вдалося дізнатися, що було досягнуто угоду, завдяки якому місце для першої частини Destiny вже зарезервовано в Steam. У SteamDB знайшли безіменну гру з версіями для розробників, внутрішніх тестерів і бета-тестерів. Зв’язати її з Destiny допомогла інформація про купується внутрішньоігрової валюту, яка містить логотип Destiny. Так DLC і мікротранзакції вказали на один з давно очікуваних анонсів для персональних комп’ютерів. Більш того, кнопка «Придбати у Steam» виявилася робочої придбати валюту для Steam-версії Destiny можна вже прямо зараз.

За інформацією Gamebomb.ru реліз першої частини Destiny відбувся у вересні 2014 року на консолях старого і поточного покоління. Гра встановила низку нових стандартів, визначивши вектор на гібриди одиночних і багатокористувацьких ігор, які можна проходити разом з друзями і спостерігати рівень вмісту не гірше, ніж у високобюджетних сюжетних проектах. Destiny проігнорувала PC в момент релізу, з тих пір користувачі цієї платформи закидали розробників проханнями про порте.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика