Menu

Пижама женская

0 Comments


Багато хто з нас люблять красиві, мінімалістичні за стилем і комфортні речі, з якісних, затишних тканин, при цьому за цінами, які не змушують сумніватися, – але, як правило, за ними доводиться їздити в Європу. Нам завжди хотілося, щоб такі речі легко можна було купити і в Росії – для цього ми створили марку одягу COCOS Moscow. Ми пропонуємо купить пижаму женскую.
COCOS MOSCOW
РОСІЙСЬКА МАРКА ЯКІСНИХ, ЗАТИШНИХ, ЛАКОНІЧНИХ
ЗА СТИЛЕМ І ДОСТУПНИХ ЗА ЦІНОЮ РЕЧЕЙ.
Зонг Ву, засновник марки:
«Мої батьки все життя займалися текстилем, у нас є свої швейні виробництва в Росії і у В’єтнамі, я практично провів дитинство на текстильних фабриках і добре знаю, як організовані всі процеси в цій сфері… І я ніколи до кінця не розумів, чому речі російських брендів коштують так дорого. Я дивився на них і бачив, що ми можемо робити речі часто кращої якості і продавати їх за значно нижчою ціною».

Маша Титова, засновник марки:
До запуску марки я жила в Лондоні. Там сформувався мій особистий стиль і моє ставлення до одягу. У Лондоні про тебе не судитимуть по тому, як і у що ти одягнений. Люди простіше ставляться до одягу і більше цінують комфорт. Під час життя за кордоном я звикла одягатися розслаблено, не намагаючись справити на кого-небудь враження. Але в Росії «зустрічають по одягу». У нас прийнято увагу до деталей твого продуманого образу. Нам важливо, щоб було красиво. І ось ці два світи ми спробували поєднати в COCOS Moscow».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика