Menu

Похмелье

0 Comments


похмелье після веселого вечора і ночі – явище, знайоме майже кожній людині. Нестерпний головний біль, нудота, запаморочення, сильна спрага…

Потрапивши в таку неприємну ситуацію, багато людей намагаються врятуватися за допомогою аптечних таблеток, які, на жаль, далеко не завжди приносять бажаний ефект. Хтось прагне полегшити неприємні симптоми за допомогою горілки з маринованими грибочками, як Стьопа лиходіїв з «Майстра і Маргарити». Ще один популярний засіб зняти похмілля-огірковий або капустяний розсіл, який за смаком далеко не кожному. На жаль, але ці «народні» методи не завжди дають бажаний результат. Що ж робити?

Сайт «Опохмелим» допоможе вам легко і грамотно позбутися від неприємних ознак похмілля. Наші поради дозволять Вам швидко привести себе в почуття. Через кілька годин ви навіть зможете відправитися на роботу або з якихось важливих справ. Ніякої хімії і надприродних процедур: всі представлені поради успішно перевірені особисто на практиці.

Алкоголь – не злий ворог людства, яким його малюють багато. А похмілля — не вирок! Головне – уміти правильно вживати улюблені напої і знати, як ефективно впоратися з першими ознаками нав’язливого похмілля. Наша енциклопедія чекає зацікавлених читачів!

Трохи історії.
Opohmelim.ru – унікальний сайт, присвячений культурі вживання напоїв, які містять етиловий спирт. Ми поділимося з вами захоплюючою інформацією про алкогольні традиції, які були поширені в часи Русі, Середньовіччя і СРСР. Вважаєте, що ви прекрасно розбираєтеся в багатовікових звичаях, які стосуються вживання хмільних напоїв? Готові посперечатися з вами! Пропонуємо вам кілька достовірних і дивовижних фактів:

Факт 1. Стародавні греки пили червоне вино під час сніданку і вечері, іноді і частіше. Спочатку присутні випивали нерозбавлений напій на честь бога Діоніса.
Далі частина вина проливалася на підлогу. У великій чаші з 2 ручками алкоголь змішували з кришталево чистою водою і вживали під час бесіди з гостями. Жінкам пити заборонялося.
Факт 2. У Стародавньому Римі алкоголь дозволялося вживати тільки особам, які досягли 30-річного віку.
Факт 3. Чи знаєте ви про те, чому не можна ставити порожню пляшку на стіл? Виявляється, цей звичай до нас привезли гусари, які повернулися з Франції в 1814 році. У той час паризькі офіціанти виписували рахунки не по відпущеним, а по порожніх пляшках, які залишилися на столі після вечері. Тямущі гусари
зметикували, що можна непогано заощадити, сховавши порожню тару під стіл.
Факт 4. З давніх часів японці вживають алкоголь крихітними ковточками, що дозволяє багаторазово посилити сп’яніння. Наповнювати чашечку самостійно не можна: це говорить про невихованість.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика