Menu
0 Comments


Більярдний кий необхідно зберігати у вертикальному положенні, що сприяє кращому його збереженню, усуває ризик викривлення. Особливо важливі умови зберігання для високоякісних, професійних більярдних київ, для яких вимога ідеальної прямолінійності є визначальним. Однак будь-більярдний кий при вертикальному зберіганні прослужить значно довше. Для вертикального зберігання київ у приватних і комерційних більярдних використовуються києвниці, що розрізняються за способом установки, функціональності, наявності додаткових аксесуарів, матеріалу виготовлення та декору.

У нашому магазині ви можете купити київниці настінні і підлогові, для зберігання тільки Київ або ж для зберігання Київ і куль. Більярд — це популярна, можна навіть сказати, інтелектуальна гра. І з кожним роком вона знаходить все більше число шанувальників різного віку і статі. Багатьом подобається відвідувати спеціальні гральні зали, де можна розіграти партію-другу. Ми пропонуємо полки для бильярдных шаров.

Особливо примітно, що подібні столи все частіше миготять в офісних приміщеннях, де співробітники можуть відпочити від розумової праці, зробити невелику перерву. Також в торгових центрах можна побачити подібні столи, не кажучи вже про клуби і спеціальні заклади.

Аксесуари для більярду

Якщо Ви вирішили обзавестися власним «місцем» для гри в більярд необхідно подбати про необхідні для неї атрибутах. Найважливіше, звичайно ж, стіл. А вже після покупки столу для більярду необхідно подумати і про комфорт гравців. Основними предметами при обладнанні більярдної служать київниці і полки для куль. Ці предмети необхідно підбирати під головний атрибут гри – стіл. З нашим інтернет-магазином зробити це дуже просто. Кий-це основний реквізит гравця, його інструмент і зброя. Києвниці в Києві і полиці для куль не тільки створюють завершеність всьому інтер’єру приміщення, але і дозволяють насолоджуватися комфортом при грі, а також несуть практичну функцію.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика