Menu
0 Comments


В даний час навряд чи когось можна здивувати придбанням автомобіля. Але в будь-якому випадку, кожен, у кого вже є транспортний засіб або ті, хто тільки припускають його купити, розмірковують над тим, як отримати права і навчитися водити машину. Природно, найвірніший і ефективний варіант-звернутися в автошколу, тут працюють досвідчені фахівці, здатні Вас всьому навчити. Але, також є альтернативний варіант – здати на права без автошколи. Чи так це?

Згідно з проставленням Кабміну України громадяни можуть бути допущені начальником УГАИМВД України до здачі іспитів для того, щоб отримати посвідчення водія екстерном тільки в тому випадку, якщо є поважні причини, через які немає можливості відвідувати заняття з перепідготовки або підготовки водіїв. Ми розповімо як получить права на вождение стоимость.Однак, отримати права в даному випадку можна не всіх категорій, а тільки «А» і «В».

  1. Плюси здачі на права без автошколи

Що стосується переваг здачі на права без автошколи, їх налічується не так вже й багато. Серед них:

економія фінансових коштів;
індивідуальні заняття або ж просто вільний графік занять.
І якщо перший плюс ще можна зрозуміти, то друга перевага, особливо для тих, хто жодного разу в житті не сидів за кермом, стане реальною проблемою. В результаті, звертаючись до індивідуальних занять, ви втрачаєте перший плюс, адже вони часом перевищують витрати навчання в автошколі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика