Menu

Продажа участков

0 Comments


Плануєте купити ділянку землі в Підмосков’ї? Ви на потрібному сайті. Вашій увазі пропонуються більше 20 000 Га земель від власника в безпосередній близькості від Москви. У нас продажа участков в московской области.

Для кого наші ділянки?
Ми продаємо землі:

Фермерам – екологічно чисті, родючі наділи недалеко від мегаполісу
Інвесторам-ціна на землю поблизу столиці зростає, як на дріжджах!
Дачникам — тільки чисте повітря і мальовничі пейзажі
Бажаючим жити в передмісті – всі плюси життя в селі, але без відриву від цивілізації
Підприємцям – майданчики з вигідним розташуванням під будівництво виробництва і складів
Ріелторам – ціна від власника дуже сподобається вашим клієнтам
Що конкретно ми пропонуємо?
Землі сільськогосподарського призначення. Ділянки під посіви, тваринництво, зведення господарських будівель. Розташовані в околицях більш ніж 30 селищ Підмосков’я – можна вибрати зручний вам напрямок. Зручний, асфальтований під’їзд до всіх населених пунктів виключає проблеми з логістикою.

Дачні ділянки. Не знайти краще місця для дачі, ніж незаймана природа, але близько до міста. Ліси, озера і цілюще повітря гарантовані! До всіх дачних селищ можна дістатися громадським транспортом (автобусом або електропоїздом).

Землю в котеджних селищах. Розташування наших КП дозволяє поєднувати постійне місце проживання на природі з роботою в мегаполісі. Забезпечений зручний асфальтований під’їзд з шосе. Селища охороняються, мають дитячі майданчики. Вся необхідна інфраструктура (лікарні, садочки, школи, супермаркети) в сусідніх містах і селищах (максимум 15 км від місця проживання) – дітей можна «закинути» на навчання по дорозі на роботу.

Ділянки в населених пунктах. Можна купити землю відразу в «старому» селищі, повністю заселеному і c відсутністю масових будівельних робіт в окрузі. Всі зручності вже «під боком».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика