Menu

Продвижение facebook

0 Comments


Соціальні мережі-найкращий інструмент для розвитку бренду, збільшення продажів компанії, залучення цільової аудиторії. Завдяки грамотній і ефективній роботі професіоналів просування в Facebook багаторазово збільшить доходи, поліпшить імідж організації, приверне нових клієнтів або допоможе домогтися популярності.

ЧОМУ ВАРТО СПІВПРАЦЮВАТИ З 7GO.SU
Розкрутка аккаунта «Фейсбук» повинна виконуватися тільки професіоналами, інакше репутація компанії, рейтинг профілю можуть значно знизитися. Найчастіші проблеми — це втрата цільової аудиторії, інтересу користувачів, нераціональне використання ресурсів (час, гроші). Завдяки грамотному просуванню профілю в Facebook ми допоможемо реалізувати амбіції, досягти успіху і запланованого рівня доходу. Ми пропонуємо продвижение facebook.

Особливості роботи 7GO.SU:

прозорі умови договору в електронній формі (має таку ж юридичну силу, що і складений письмово);
адекватний прайс-лист;
багаторічний досвід діяльності;
індивідуальний підхід;
використання перевірених методів роботи;
професійний підхід до реалізації проектів.
Важливо доручити просування бренду, сторінки тим, хто дійсно є фахівцем. Багато хто помилково вирішує, що з цим завданням успішно впорається і непрофесіонал-Активний співробітник, оптимізатор, програміст, рекламщик. Такий підхід не принесе успіху з кількох причин:

Існує великий ризик низького результату (більше часу буде витрачатися на особисте спілкування).
Розкрутка в Facebook значно відрізняється від звичайних методів залучення клієнтів.
Кілька невдалих проб і помилок новачка можуть завдати серйозної шкоди іміджу, репутації компанії, рейтингу профілю.
Саме поему просуванням бізнесу, імені в FB повинні займатися тільки професіонали. Ми гарантуємо своєчасне виконання масштабних цілей і пропонуємо вигідні умови співпраці. За короткий термін вийде купити лайки в Facebook, швидко збільшити кількість передплатників, коментарів під фото, постами.

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО
Просування на Facebook актуально для бізнес-сфери, людей, які бажають стати відомими. Ми допоможемо вийти на багатотисячний, мільйонний рівень аудиторії і прибутку без витрат часу і грошей на дрібні безглузді цілі. Початковий результат — прохід початкової планки з доходом профілю в ФБ близько 200 тис. руб. в місяць, а не просто зростання користувачів, які поставили like.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика