Menu

Профнастил

0 Comments


профнастил – сучасний, зручний і головне універсальний матеріал для будівельних робіт. Яка сфера його застосування, запитаєте ви. Із задоволенням відповідаємо: це матеріал для покрівельних, облицювальних робіт, матеріал для будівництва паркану, інших житлових і нежитлових будівель. Профнастил використовують також в якості фундаменту для складських та іншого роду промислових об’єктів.

Виготовляють профнастил з оцинкованого типу сталі, ширина якого в межах від 40 до 100 міліметрів, виробники можуть покривати полімерним покриттям, а можуть і не робити цього. Якщо з наявністю покриття, то він називається профнастил з полімерним покриттям, якщо немає – то оцинкований профнастил.

Високий ступінь економії-це одна з переваг профнастилу. Єдиним недоліком може бути нестійкість до перепадів температурного режиму або хімічних речовин. Ціна на профнастил з полімерним покриттям, звичайно ж, вище, однак, це не перешкода, коли на кону довговічність і гарний зовнішній вигляд матеріалу. Профнастил поділяють на три види: стіновий, покрівельний і несучий. Переваги профнастилу є екологічна безпека, зручність в монтажі, довговічність, міцність і естетичний зовнішній вигляд.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика