Menu
0 Comments


У багатьох гідравлічних і парогазових, в т. ч. пневматичних системах (транспортних, розподільних, теплообмінних, паро — газо — і гідроприводах), для забезпечення їх штатної та безаварійної роботи потрібне постійне підтримання робочого тиску на певному рівні (стабілізація). Водночас нагнітальні агрегати (Насоси, помпи, Компресори, турбіни, котли) часто мають великий запас потужності і продуктивності по відношенню до пропускної здатності такої системи, і не дозволяють самостійно забезпечити в ній постійний (стабільний) тиск робочого середовища, ставлять Регуляторы давления. Також на стабільність підтримки робочого тиску в гідравлічній або пневматичній системі впливають зміни в робочих режимах споживачів (сервоприводів, виконавчих механізмів, розбірної арматури) , і можливі нештатні або аварійні ситуації в їх роботі.

У переважній більшості випадків побудови гідро — і парогазових систем, реалізувати в них ручне управління робочим тиском не представляється можливим. Таке завдання під силу тільки автоматиці. Редукційні (знижують) клапана якраз і покликані вирішувати такі завдання.

Редукційний гідравлічний або парогазовий (пневматичний) клапан – це автоматичний регулюючий прилад, завданнями якого є:

зниження подається від нагнітача тиску середовища в системі до необхідного для її споживачів рівня. Тиск на вході в редукційний клапан називається подається (нагнітається), на виході з нього – редукованим (робочим, номінальним).
автоматична підтримка (стабілізація) робочого тиску в системі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика