Menu
0 Comments


Якщо Ваш проект потребує виділених системних ресурсів і можливості налаштування сервера з правами root, однак можливості потужного виділеного сервера Вам не потрібні, то VPS/VDS — ідеальне рішення в даній ситуації. VPS/VDS відмінно підійде для розміщення сайтів, яким важлива незалежність від сусідів на сервері, оскільки окрема віртуальна середовище дозволяє досягти більшої стабільності роботи сайтів, ніж на віртуальному хостингу. HOSTLIFE пропонує потужні VPS/VDS на базі апаратної віртуалізації KVM, що гарантує виділення оплачених ресурсів без оверселлинга. Дисковий простір (25 ГБ) під резервне копіювання на віддалений сервер видається кожному користувачеві VPS/VDS за запитом у відділ продажів. При необхідності тарифний план може бути розширений на платній основі.
На безкоштовній основі Backup видається в тому ж ДЦ, де розміщується Ваш віртуальний сервер RegVPS). З усіма тарифними планами групи Backup можна ознайомитися тут.
2 Безкоштовна послуга «Керований DNS» позбавить Вас від необхідності установки і використання DNS на Вашому власному сервері. Натомість ви отримаєте повну свободу в налаштуванні DNS на відмовостійких Primary і Secondary DNS-серверах, розташованих в різних країнах-Німеччині та Нідерландах. Послуга дозволяє використовувати наші NS: alpha.hostlife.net і beta.hostlife.net, так і налаштовувати Child NS на основі Ваших власних доменів, з можливістю редагування всіх видів записів: NS, MX, A, CNAME, TXT.
Активація послуги буде виконана після звернення до відділу продажів компанії за допомогою тікет-системи.
3 Реєстрація домена у подарунок можлива тільки в наступний зонах: .com.ua, .in.ua, .biz.ua, .org.ua, .co.ua, .ru, .рф, .pw, .es .eu, .us .de, .cn, а так само у всіх регіональних українських зонах.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика