Menu

Рекламно-производственная компания

0 Comments


Рекламно-производственная компания «Первое Дело»- это крупнейшая производственная компания, яка вже 10 років надає послуги широкоформатного друку, виготовляє рекламу і оформляє точки продажів. Ми працюємо на японському та американському обладнанні, яке регулярно обслуговується у офіційного дистриб’ютора. Відомі клієнти з числа великих постачальників друкують у нас зразки своєї продукції, підтверджуючи високу якість широкоформатного друку.

Рекламно-виробнича компанія надає високоякісні послуги широкоформатного друку. Київ АМС Принт-контроль якості на всіх етапах друку і виготовлення реклами. Партнери компанії знають, що кожне завдання ретельно перевіряється, терміни та технічні вимоги суворо дотримуються, що забезпечує високий рівень обслуговування.

Рекламно-виробнича компанія AMS Print: всі послуги в одному місці
Комплексне вирішення завдань економить час і гроші замовників. Тому в своїй роботі ми використовуємо модель «5 ступенів: від ідеї до працюючої рекламної продукції», яка складається з наступних показників (ступенів):

Рекламно-виробнича компанія Дизайн
Креативність і зрозумілість залучають і запам’ятовуються, тому дизайнери індивідуально підходять до кожного замовлення, враховуючи всі ваші побажання. Розроблений макет узгоджується і при необхідності в нього можна вносити правки.

Послуги широкоформатного друку Друк
Послуги широкоформатного друку високої якості – наш головний принцип, в основі якого сучасне обладнання, стійкі безпечні фарби, кваліфікований персонал. Друкуємо на папері, полотні, плівці, сітці, вінілі, пластику. Гарантуємо довговічність зовнішньої реклами, коректне відображення кольорів і чітку передачу деталей в інтер’єрної друку.

Рекламно виробнича фірма Виробництво конструкцій
Розробляємо неповторні макети, виконуємо технічні розрахунки, підбираємо відповідні матеріали, виготовляємо унікальні елементи. У нашому портфоліо ви можете розглянути приклади багатьох складних і одночасно креативних реалізованих проектів.

Рекламно виробнича компанія Київ Доставка
Оперативно доставляємо замовлення по Києву самостійно та із залученням кур’єрських служб, безкоштовно, якщо замовляєте на суму понад 1000 грн. Для клієнтів з інших міст обумовлюються індивідуальні умови.

послуги широкоформатного друку Київ Монтаж
Власні монтажні бригади виконують роботи будь-якої складності. Монтуємо рекламу з додержанням стандартів, вимог держ. структур, а також гарантуємо надійність кріплення, стійкість до впливу погодних факторів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика