Menu
0 Comments


Rolex SA (вимовляється Ролекс) — Швейцарська годинникова компанія, що випускає наручний годинник і аксесуари під торговою маркою Ролекс. У рік Rolex випускає від півмільйона годин. Компанія заснована в 1905 році німцем Гансом Вильсдорфом і його зятем Альфредом Даві (Alfred Davis) як компанія Wilsdorf and Davis, яка потім стане компанією Rolex SA, в Лондоні, Англія. У 1908 році Вільсдорф зареєстрував товарний знак «Rolex» і відкрив офіс в Ла-Шо-де-фоні, Швейцарія. Компанія «Rolex» була зареєстрована 15 листопада 1915 року.

Вся історія ролекс нерозівно пов’язана з далекоглядністю її засновника Ганса Вільсдорфа. У 1905 році 24-річний Ганс Вільсдорф засновує в Лондоні компанію зі збуту годин. Він мріє про те, щоб носити годинник на руці. Наручний годинник того часу не відрізнялися точністю, однак Ганс Вільсдорф передбачає, що їх можна зробити не тільки елегантними, але і надійними.

Основну увагу конструктори Rolex приділили якості годинникових механізмів. Безперестанна гонитва за хронометричною точністю незабаром увінчалася успіхом: в 1910 році годинник Rolex стали першими наручними годинниками, які отримали сертифікат хронометричної точності, виданий швейцарським Комітетом оцінки годинників в Бьенні.

Через чотири роки обсерваторія в Кью (Великобританія) присвоїла наручним годинником Rolex клас точності «A», який раніше залишався прерогативою морських хронометрів. З того самого часу наручний годинник Rolex незмінно асоціюється з точністю.

Rolex переїжджає в Женеву, визнану годинну столицю світу. Компанія Montres Rolex S. A. реєструється в Женеві в 1920 році.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика