Menu

Сабельная пила электрическая

0 Comments


Покрівельники, столяри і обробники не уявляють своєї роботи без цілого ряду інструментів. Вони, в свою чергу, економлять час і сили операторів, які виконують різної складності види робіт. Так, за допомогою електричної шабельної пилки на пропив газобетонного блоку (150 на 250 мм) оператору знадобиться лише 40 секунд. А на розпил звичайної дошки він витратить в два рази менше часу. Кілька математичних розрахунків. В результаті виходить, що за зміну він може обробити 120 дощок і стільки ж блоків, але за умови безперервної роботи. Так, з цих матеріалів він за день спорудить півбудинку. Ми пропонуэмо сабельная пила электрическая интерскол купить цена.

Кожен будівельник хоче виконувати пилкою складні маневри по дереву і пластику. При цьому для нього важливо, щоб вона пиляла не тільки обране сировину, а все підряд. Також він бажає отримати максимально потужний, а головне зносостійкий прилад, який здатний працювати на межі своїх можливостей.
Тепер шабельна пила володіє наступними характеристиками:

Мотор. Щоб якісно виконати будь-якого роду завдання, потужність двигуна повинна бути від 0,95 кВт до 1,2 кВт. Такі показники зменшують вагу апарату на 2 кг, але при цьому збільшують його продуктивність.
Частота ходу пильної насадки. Цей тип мотора за 60 секунд розганяє полотно до 2 500 зворотно-поступальних рухів. При такій швидкості зріз виходить рівний і без відколів.
Рукоятка. Циліндричної форми ручка і гумові накладки захищають інструмент, а також оператора від травм. Габаритна клавіша пуску дозволяє працювати в рукавичках, інтуїтивно намацуючи кнопку.
На тримачі передбачений фіксатор, призначений для блокування випадкового пуску.
Провід має подвійне ізоляційне покриття.
Запобіжна муфта захищає ремонтника від зворотного удару, який буває при заклинюванні.
Відкритий доступ для швидкої заміни вугільних щіток.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика