Menu

Сборные грузы

0 Comments


Наші клієнти вибирають нашу послугу перевезення збірних вантажів, тому що ми вибудовуємо оптимальні транспортні маршрути, володіємо повним комплексом транспортно-експедиційних послуг, а також пропонуємо дуже вигідні тарифи. Ви можете замовити адресні паркан і доставку збірного вантажу, його упаковку, Страхування, Послуги документообігу і багато іншого. Великий вантажообіг і високий попит на збірні вантажі дозволяють нам тримати мінімальний рівень цін на даний вид послуги. Збірний вантаж — що це являє собою ця послуга
Перевезення збірного вантажу – це вид транспортування, при якому різноманітні по габариту вантажі декількох клієнтів доставляються на одному транспортному засобі і в одному напрямку, дозволяючи значно скоротити витрати перевізника, а значить істотно знизити тарифи на доставку вантажів для клієнтів. У нас сборные грузы.

Збірні вантажі — переваги
Мінімальні терміни доставки. Мінімальні терміни перевезення збірних вантажів забезпечуються завдяки продуманим логістичним схемам і високому професіоналізму співробітників транспортної компанії «МарсТрансАвто». В кожному випадку ми вибираємо оптимальний маршрут. У будь-який момент ми можемо дізнатися, де знаходиться той чи інший вантаж, завдяки цілодобового моніторингу автотранспорту, що дозволяє ретельно контролювати терміни доставки.
Економія. Ви платите тільки за конкретне місце в транспортному засобі, яке зайняте вашим вантажем, скориставшись послугою перевезення збірних вантажів. Підсумкова сума виходить набагато менше, ніж при замовленні транспортного засобу для перевезення вантажу одного клієнта.
Невеликі партії вантажів. Доставка збірних вантажів в силу своєї специфіки дозволяє не пред’являти вимоги до мінімального обсягу партії транспортованого вантажу, у зв’язку з чим існує можливість перевезення дрібногабаритних вантажів.
Основні етапи перевезення збірних вантажів
Прийом та оформлення вантажу на складі або адресний паркан його від відправника.
Підготовка до збірної перевезення, маркування вантажів.
Перевезення збірних вантажів на склад в пункті призначення.
Оповіщення клієнтів про прибуття вантажів.
Видача вантажів на складі або адресна доставка одержувачу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика