Menu
0 Comments


Оновлена модель. Версія 2.2 Система нового покоління бездротових охоронних систем, що підтримує стандарти Wi-fi, GSM, GPRS, створена на супер швидкісному і продуктивному чіпсеті, що поєднує в собі кращі досягнення інженерії у сфері охоронних технологій.

Wi-Fi підключення. На відміну від більшості GSM сигналізацій дана модель підтримує не один, а два канали зв’язку з абонентом. При спрацьовуванні датчиків сигналізації, пристрій не тільки зателефонує вам на телефон, використовуючи GSM мережу, але і відправить push повідомлення через інтернет на ваш смартфон. Це забезпечує додатковий ступінь захисту об’єкта. Часом зустрічається ситуація, в місті або області, прийом GSM сигналу нестійкий. В цьому випадку кабель і wi-fi підключення єдиний спосіб гарантувати надійну охорону об’єкта. Тепер охорона вашого майна не залежить від балансу на сім карті і завантаження мережі стільникового оператора. Ми пропонуємо купить сигнализацию для квартиры.

Android, IOS додаток. Ви будете перебувати на постійному зв’язку з вашим будинком через Додатки Android, IOS, встановлені в вашому смартфоні або планшеті. Додаток має розширене меню для додаткових налаштувань. Ведеться протокол подій, де фіксується історія постановки, зняття, спрацювання охоронюваних зон. Система підтримує двусторнную зв’язок з бездротовими датчиками, реєструючи їх положення і стан елементів живлення. У разі тривоги Сигналізація повідомить те, що трапилося через дозвон і риѕһ повідомлення.

Розумний будинок. У G90B передбачено управління 4-ма незалежними релейними виходами через зовнішнє бездротове реле GS-JDQ. Ви можете керувати живленням чотирьох різних електроприладів, перебуваючи при цьому в будь-якій точці Землі. Відкриття електричних воріт, подача живлення на котел опалення, включення світла і багато іншого можливо безпосередньо з мобільного телефону. Крім того, до центрального блоку може бути підключена одна «Розумна розетка».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика