Menu

Сommercial window washing new york

0 Comments


commercial window washing new york пропонує комерційні послуги з очищення вікон. Від роздрібних одиниць, автомобільних дилерських центрів, асоціацій кондомініумів до офісів в багатоповерхових будівлях Манхеттена ми забезпечуємо ефективне очищення вікон для вашого безцінного вигляду!
Комерційно Чистка Вікна
Skyway Window Cleaning є повністю застрахованою і ліцензованою компанією з очищення вікон, обслуговує велику частину району Нью-Йорка, включаючи Манхеттен, Бронкс, Бруклін, Квінс, Стейтен-Айленд, Лонг-Айленд, а також Нью-Джерсі і Коннектикут. Наша мета забезпечити найбезпечніші і найбільш професійні обслуговування чищення вікна на дуже конкурентоспроможних цінах. Ми приймаємо гордість у нашій роботі і прагнемо забезпечити наших клієнтів з головною якістю роботи і найкращим обслуговуванням клієнта. З чисткою вікон Skyway ви завжди гарантовано досконалість в кращому вигляді, або ваша прання вікон безкоштовно. У Skyway Window Cleaning ми ставимося до кожного клієнта, як до найважливішого. Ми дуже віддані своїй роботі і прагнемо досягти безпрецедентних результатів незалежно від того, наскільки малий або великий проект. Саме на цих принципах ми заслужили репутацію кращих в нашій галузі менеджерів і власників нерухомості.

Крім того, наша компанія дуже піклується про стійке проживання в районі Великого Нью-Йорка, тому ми пишаємося тим, що вносимо свій внесок в охорону навколишнього середовища. Ми використовуємо 100% біорозкладана формулу очищення, яка також зберігає ваш очищувач windows довше.

Наші Комерційні Спеціальності
Highrise і Lowrise чистка вікна
Чистка Вікон Нової Конструкції
Прибирання Атріуму
Високе Припудрювання
Мийка Під Тиском
Чистка Тенту
Сушарка Вентиляційні Очищення
Ліфт

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика