Menu

Ставки на футбол онлайн

0 Comments


Ставки на спорт в Букмекерській конторі «Олімп»
— це спосіб випробувати свою удачу зарядитися додатковим адреналіном і відчути азарт під час перегляду матчу за участю улюбленої команди. Сотні тисяч користувачів вже оцінили всі зручності і переваги букмекерської контори «Олімп». У нас найкращі ставки на футбол онлайн.

Олімп – офіційна букмекерська контора, яка здійснює свою діяльність відповідно до вимог законодавства Російської Федерації і надає послуги на підставі ліцензії на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор у букмекерських конторах і тоталізаторах №26 від 25.12.2012 р. Ознайомитися з усіма необхідними документами можна в спеціальному розділі сайту.

Різноманітність спортивних подій, на які можна зробити ставки онлайн, здатне задовольнити потреби будь-якого гравця. У лінії доступні не тільки спортивні події, а й події зі світу культури, кіберспортивні турніри, що користуються особливою популярністю останнім часом.

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс сайту БК «Олімп» дозволяє навіть новачкові швидко робити ставки на спорт, подивитися статистику і трансляції матчів. Кожен відвідувач сайту букмекерської контори «Олімп» може скористатися можливістю перетворення особистих прогнозів в реальні гроші.

На сайті компанії створені всі умови для комфортного оформлення ставок і тривалої співпраці. І головною перевагою букмекерської контори «Олімп» є 100% гарантія виплати виграшів.

В деталях
Ми здійснюємо діяльність з прийому ставок на спортивні події на підставі Ліцензії № 26 від 25.12.2012 р.
Фірмове найменування: Товариство з обмеженою відповідальністю «БК «Олімп»
Комерційне позначення: ТОВ » БК » Олімп»
Адреса місця знаходження: 123557, Росія, місто Москва, провулок Електричний, будинок 3/10, будова 3, кімната 13
Центром обліку переказів інтерактивних ставок ТОВ «БК «Олімп» є КІВІ Банк (АТ) (Ліцензія ЦБ РФ № 2241; ОГРН 1027739328440).

Документ
Правила азартних ігор ТОВ » БК » Олімп»
Правила прийому ставок і виплати виграшів ТОВ » БК » Олімп»
244-ФЗ від 29 грудня 2006 року
Політика щодо обробки та захисту персональних даних
Форма згоди на обробку персональних даних учасника азартних ігор
Пошук за переліком фізичних осіб, щодо яких є відомості про їх причетність до екстремістської діяльності або тероризму
Перелік терористів і екстремістів (діючі)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика