Menu

Столешница из искусственного камня

0 Comments


Вибираючи матеріал для покриття столу в кухні, офісі, ресторані, слід приділити найпильнішу увагу каменю, виготовленому штучним шляхом. Він перевершує багато в чому навіть властивості натурального каменю, вигідно відрізняючись від нього доступністю ціни. Стільниця штучний камінь виготовляється самої різної форми, підлаштовуючись під розміри приміщення і обраний стиль. Вона може бути круглою, квадратної, прямокутної, мати складну геометричну форму. Незалежно від форми, стільниця штучний камінь може порадувати масою достоїнств. Ми розповімо про столешница из искусственного камня цена за метр.

Штучний камінь стільниця стійко переносить механічні пошкодження, хімічні впливи, не пропускає воду і пар, тобто її поверхня не прогинається. Стільниця штучний камінь важить трохи, легко обробляється.

Стільниця штучний камінь виробляється з природних матеріалів – мармурової крихти, піску, органічних і мінеральних добавок, які з’єднуються згідно технології. Обладнання в нашій компанії, на якому виробляється штучний камінь стільниця, імпортне, сучасне і високотехнологічне.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика