Menu

Столешницы для кухни

0 Comments


Головний функціональний елемент на будь-якій кухні – стільниця, яка одночасно грає роль робочої поверхні, полиці для зберігання різної кухонного начиння і побутової техніки, а в деяких випадках і столу для прийому їжі. Крім того, вона є найпомітнішою частиною інтер’єру, що формує загальну концепцію дизайну кухонного приміщення. Стільниці від київської компанії Neolit, що виготовляються зі штучного каменю, привнесуть в інтер’єр вашої кухні особливу елегантність, благородство і стиль. Рекомендації по вибору стільниці для кухні
Стільниця є невід’ємним елементом будь-якої сучасної кухні. У процесі приготування їжі вона піддається інтенсивному механічному і термічному впливу, попаданню на поверхню жиру і води. Ми пропонуємо найкращі столешницы для кухни grandex.

Щоб кухонна стільниця прослужив максимально довго, зберігши при цьому ідеальний і привабливий зовнішній вигляд, потрібно правильно вибрати матеріал для її виготовлення, який міг би забезпечити виконання нею основних функцій. Виходячи з них, стільниця для кухні повинна володіти наступними експлуатаційними властивостями і характеристиками:

достатньою міцністю;
термічною стійкістю, щоб випадково поставлена на поверхню гаряча посуд або близько палаюча конфорка не пошкодили її;
хорошою водовідштовхувальною здатністю для запобігання утворення цвілі і грибка або структурної деформації поверхні;
екологічною безпекою;
естетичною привабливістю.
Всім цим вимогам задовольняють стільниці для кухні зі штучного каменю, пропоновані компанією Neolit в Києві. Тут можна не тільки купити стільницю від виробника стандартних розмірів, з акрилового каменю або кварцового агломерату, але і замовити її виготовлення за індивідуальними розмірами і формою.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика