Menu

Страховая

0 Comments


Основні претензії автолюбителів до страховиків по ОСАЦВ пред’являються до оцінки і, відповідно, сумі збитку. У більшості випадків очікування власників автомобілів не виправдовуються і розмір виплати істотно нижче реальних цін на заміну деталей та ремонт. У нас страховая не платит.

Щоб страхова компанія не заплатила менше покладеного, слід знати, що не можна робити автовласнику, чому страхова не доплачує і як правильно оформити ДТП.

На що звернути увагу, якщо хочеш отримати повну виплату

Побачивши необ’єктивні підсумки оцінки наслідків аварії, господарі автомобілів замислюються, і часто не безпідставно, що страховики занижують суму виплат по ОСАГО усвідомлено. Зацікавленість страхових інспекторів у такому результаті зрозуміла, адже вони діють в інтересах своєї компанії, повна компенсація втрат автовласника їм не вигідна. В результаті вартість ремонту машини може перевищити розмір страховки в кілька разів. Тому деякі автолюбителі при незначних наслідках аварії вважають за краще взагалі не ставити страхову компанію до відома і виробляють ремонт за свій рахунок

Цей підхід докорінно невірний, адже домогтися повної компенсації під силу будь-кому. Звичайно, потрібно вкласти в процес час і гроші, але ці витрати того варті.

Процедура отримання ОСЦПВ досить проста:

1. Після аварії відбувається дзвінок в ГИБДД. Якщо збиток незначний, складається європротокол.

2. В страхову компанію подається заява на виплату грошей, надаються необхідні документи.

3. Проводиться оцінка машини, фіксуються і осмечиваются пошкодження.

4. Виходить страхова виплата (або обґрунтована відмова).

На кожному з цих етапів можливе заниження розміру виплати.

На місці аварії

Перша небезпека чекає автолюбителя відразу після аварії.

Відмова від виплати або її істотне заниження можуть статися:

* при невірному складанні європротоколу;

• при поверхневому оформленні аварії співробітниками ДПС.

Коли умови дозволяють обійтися без участі ГИБДД важливо оформити ДТП правильно. Будь-яка неточність у бланку повідомлення про ДТП може стати причиною відмови від страхової виплати. Ймовірна відмова послідує і в разі надання сповіщення пізніше необхідного терміну. Надати його в страхову компанію потрібно протягом 5 днів.

За участю співробітників ДІБДР у встановленні факту ДТП ними заповнюється довідка за формою 154. Цей процес не можна пускати на самоплив. Представники ДПС можуть не розбиратися в конструкції машини і пропустити важливі деталі при заповненні документа. Саме на його підставі страховики можуть заснувати виплати. Якщо якісь елементи не будуть вписані в довідку, розраховувати на отримання за них компенсації не варто. Необхідно ретельно дослідити складений документ і перевірити ще раз облік всіх пошкоджень.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика