Menu

Сувениры

0 Comments


Промоушн-сувеніри-унікальний за своєю простотою і дієвістю PR-хід. Промо призначені для повсякденного користування: щоденники, ручки, брелоки, календарі. У нас найкращі сувениры краснодар.
Тобто, корисний подарунок з логотипом Вашої компанії кожен раз буде нагадувати про Вас клієнту. Важлива характеристика всіх промо-сувенірів: масовість. Вони лунають під час всіляких акцій, спрямованих на формування позитивного іміджу бренду. Одна справа просто відвідати чергову фірмову виставку і зовсім інше-повернутися звідти з маленьким, але симпатичним аксесуаром. Бізнес-сувенір-ідею створення цілком можна сформулювати так:»доріг не подарунок, дорога увага». Кожному споживачеві хочеться відчути індивідуальний підхід і зацікавленість з боку продавця.

Для цієї мети «бізнес» підходять як не можна до речі. Як правило, на презенти наносяться фірмові відзнаки: назва і логотип. Цікаво, але діловий партнер не завжди загострює увагу на тому, що саме йому вручають. Зате прекрасно запам’ятовує позитивні емоції від отримання подарунка, які будуть безпосередньо асоціюватися з компанією-дарувальником. Для корпоративного свята я б купила саме в даній категорії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика