Menu
0 Comments


Татуаж або перманентний макіяж гарантує гарний зовнішній вигляд де б ви не знаходилися. Навіть в басейні або в сауні Ви не будете переживати за «поплив» очей або розмазану помаду. Такий макіяж ніколи не стирається і не змивається. Татуаж дозволяє кожен день, економлячи час і зусилля, виглядати красиво, привабливо і доглянуто! Ви надовго забудете про потребу в щоденному макіяжі.

ТАТТОО-це найкраще рішення для коригування дрібних дефектів. Можна підкреслити достоїнства, приховати нерівності і надати потрібну форму бровам і губам. Особа стає більш яскравим, контрастним і рельєфним. Головне, щоб результат максимально природно відображав Вашу індивідуальності і сильні сторони.

Татуаж здатний приховати вікові зміни. Створюється ефект підтягнутої і пружної шкіри в куточках очей. Можна підкоригувати і підняти куточки губ, омолодивши себе на парочку років. Рослинні фарбувальні компоненти роблять татуювання нешкідливими і навіть корисними. Особливо татуаж корисний жінкам з алергією на декоративну косметику. А результат зберігається на довгі роки — від двох до п’яти років.

Чудові губки

З усіх видів довгого макіяжу особливо популярний татуаж губ. У спілкуванні нашим губам приділяється особлива увага. Татуаж губ робить їх візуально молодше, свіже і об’ємніше. За Вашим бажанням, можна створити темний або світлий контур, підкоригувати форму і розмір, додати 3D обсяг. Губи після татуажу завжди будуть виглядати так, ніби Ви тільки що нафарбували їх.

Миловидні брови і спокусливі стрілки

За допомогою татуажу брів можна змінити їх форму, зробити їх візуально гущі, підібрати найбільш підходящої Вам колір. Як відомо, правильна форма брів повністю змінює сприйняття і образ. Вся справа в грамотному підході. ТАТОО брів робить обличчя молодше і виразніше.

Підкреслити погляд фатальної красуні допоможе татуаж століття. Тепер спокусливий погляд стане Вашим головним зброєю!

Майстри татуажу в студії краси «Руслана» допоможуть підібрати форму губ або брів, яка вам «до лиця», прислухаючись до всіх побажань. Ми підберемо близькі до природного тону фарби, разом виберемо ідеальний варіант і бажаний ефект буде Вас радувати відразу після сеансу!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика