Menu
0 Comments


Секс по телефону — різновид віртуального сексу, яка полягає в сексуальному бесіді двох і більше персон по телефону, під час якої хоча б один із учасників мастурбує або віддається приємним сексуальним фантазіям. Часто запити клієнтів містять такі теми, які клієнт не може реалізувати при зустрічі з реальною жінкою через моральні, законодавчі, психологічні або фізичні причини. Політика операторів сексу по телефону може дозволяти реалізовувати деякі або всі бажання клієнтів, що може бути відображено в рекламній кампанії «ніяких заборон», «ніякого табу». Працівники секс по телефону таким чином забезпечують вихід таких незвичайних фантазій без наслідків поза плати, залученої в обмін.

Всупереч рекламі, телефоністки не розмовляють оголеними, якщо це не потрібно для трансляції в ефір, і, в силу цього факту, часто не є фотомоделями, яких зазвичай знімають для реклами цих послуг.

Згідно з даними Family Safe Media, на секс по телефону люди витрачають 4,5 мільярдів доларів щорічно (приблизно 0,01 % сукупного ВВП).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика