Menu

Тепловая камера

0 Comments


Теплові (теплофікаційні) камери активно застосовують на газових і каналізаційних мережах, а також мережах водопроводу. Основна мета, з якою вони використовуються – це захист газових, каналізаційних і водних трубопроводів від можливого замерзання.

Теплова (теплофікаційна) камера-це конструкція, що складається з декількох основних елементів, що мають спеціальне буквене позначення при маркуванні:

ТК — сама тепловая камера;

НБК-нижній блок;

ВБК — верхній блок;

СБК-середній блок

СПК-Середня плита теплової міри. Компанія ПК «Сигма» рада вітати Вас! Якщо ви зайшли на наш сайт, значить у Вас з’явилася потреба в якісних залізобетонних виробах (ЗБВ)!

На сьогоднішній день ми готові запропонувати широкий спектр виробів з різних галузей промислового, цивільного, дорожньо-комунікаційного, інфраструктурного та житлового будівництва.

Досвідчені співробітники відділу продажів нададуть кваліфіковану консультацію про асортименті, супутніх товарах або аналоги необхідного товару, а наш парк автотранспорту дозволить доставити товар на Ваш об’єкт, у зручний для Вас час.

Сучасні виробничі лінії дозволяють виготовляти вироби за індивідуальним кресленнях Замовника і з певними вимогами до якісного складу використовуваної суміші (марка бетону, клас морозостійкості, рухливість і ін). Професіонали виробничого відділу в найкоротші терміни здатні проаналізувати проектну документацію, підготувати технічне завдання на нестандартні вироби, підготувати, узгодити та запустити у виробництво індивідуальні замовлення.

Вся продукція відповідає чинним нормам ГОСТ, СНиП та іншим законодавчим нормам і правилам.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика