Menu

Торговое оборудование для магазина

0 Comments


Одна з гостро стоять проблем в бутиках і магазинах, які торгують нижньою білизною – величезний асортимент продукції, розташованої часто на відносно невеликій площі. Ця обставина ускладнює покупцеві пошук і вибір саме того товару, який йому потрібен. Частково це завдання дозволяє вирішити обладнання для магазину білизни, а також його грамотно сплановане розташування. У нас торговое оборудование для магазина нижнего белья.

Для того, щоб торгове обладнання для магазину нижньої білизни повною мірою вирішувало питання надання покупцям продукції, його необхідно розташовувати уздовж стін однією широкою лінією, зрідка дозволяючи «розбавити» порожню середину торговими «острівцями».

Торговельне обладнання для магазину нижньої білизни: види і ціни
На відміну від торгових точок, які продають одяг, обладнання для магазину нижньої білизни в більшості своїй має бути відкритим. Призначене для безпосереднього контакту з тілом людини, нижня білизна повинна знаходитися в прямій доступності, викликати бажання покупця помацати його. А від тактильного контакту з товаром до покупки відстань значно менша, ніж тільки при візуальному огляді.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика