Menu

Туры по россии из санкт-петербурга

0 Comments


Відправлення автобуса-Вул. Думська, 1-Кут Невського проспекту і Думської вулиці (ст. метро «Гостинний двір»).
Оглядова автобусна екскурсія по місту. У нас туры по россии из санкт-петербурга.
Екскурсія дозволяє побачити те, що відомий у всьому світі тільки Санкт-Петербург – види на прекрасне місто в примарному світлі білих ночей, злітають крила мостів, кораблі, беззвучними тінями ковзаючі по темній Неві.
Кожен екскурсовод пише свою казку про місто білих ночей. В легкій імлі ночі крейсер I рангу Аврора чекає тільки команди, щоб підняти якоря і, пройшовши розведені мости, зникнути в передранковій імлі. Таємничі маньчжурські істоти Ши-Дза охороняють в ночі Будиночок Петра I. Величний вигляд нічного Санкт-Петербурга відкривається зі стрілки Василівського острова як привид колишньої величі Російської імперії. Мандрівники петербурзької білої ночі повинні загадати бажання у ровесників фараонів – гранітних сфінксів у Академії мистецтв.
Розводиться перший міст – Благовіщенський, і після цього екскурсія слід за піднімаються прольотами – один за іншим: Палацовий, Троїцький, Ливарний, Міст Петра Великого, близько половини третього – останній з Невських Великих міст Олександра Невського.
Невелику перерву щоб випити чашку кави і перекусити в нічному кафе поблизу Смольного собору і автобус губиться у вуличках Коломни-похмурому лабіринті втрачених душ героїв Гоголя і Достоєвського.
В ті ночі, коли небо міста закрито хмарами, або Ви не потрапили в Петербург в короткий період білих ночей можна побачити дуже красиву картину підсвічених палаців, мостів і набережних – творіння кращих професійних майстрів світла.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика