Menu
0 Comments


Нова Dragon Age поки офіційно не анонсована, але за словами творчого керівника серії Майка Лайдла у BioWare вже існує план щодо її (серії) розвитку на дві гри вперед.

«Немає ніяких планів по завершенню DA. У нас є план розвитку серії, який охоплює дві майбутніх гри або близько того», — зазначив Лайнд у своєму «Твіттері». «Таким чином я б міг розповісти вам про те, що станеться в теоретичній п’ятій грі, якщо б теоретично можлива четверта гра мала місце бути», — продовжив він.

Перекладаючи з «теоретичного» мови на нормальний, це означає, що сценарій розвитку всесвіту Dragon Age в загальних рисах прописаний надовго вперед, але все може і змінитися в залежності від успіхів гіпотетичної четвертої частини.

Варто відзначити, що в серії Dragon Age регулярно «закладаються фундаменти» для майбутнього розвитку, прикладом чого може послужити додаток Trespasser для Dragon Age: Inquisition, цілком однозначно що натякають на продовження.

Раніше, нагадаємо, Лайдл вже заявив, що більша частина його команди працює над новим проектом, а до роботі над сюжетом гри підключився сценарист Sunless Sea.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика