Menu

Уличные урны

0 Comments


Металеві урни для сміття – найбільш економічний варіант вуличних урн, призначених для благоустрою міського середовища. До них як і до будь-яких урн пред’являються однакові вимоги: простота прибирання сміття, вандалостійкість, високий строк служби, естетичність.

Група компаній «Стімекс» пропонує металеві вуличні урни, максимально відповідають всім пропонованим вимогам. Для виробництва більшості урн застосовується оцинкована листова сталь, що володіє високими антикорозійними властивостями. Основні елементи урн для сміття виконані методом штампування, що дозволяє зменшити кількість зварних з’єднань, які в першу чергу піддаються корозії. Всі металеві урни проходять порошкове забарвлення. Таке покриття довговічне і найбільш стійке до атмосферних опадів, різкого перепаду температур. Урни для сміття з кришками оснащені доводчиками, що дозволяє уникнути пошкоджень при різкому закриванні кришки. Всі урни забезпечені бічними отворами, що забезпечує слабку циркуляцію повітря щоб уникнути утворення неприємних запахів. Дизайн сміттєвих контейнерів урн розроблений таким чином, щоб по максимуму використовувати весь обсяг для зберігання відходів. У нас найкращі уличные урны.

Дизайн металевих урн для сміття розроблений з урахуванням стилістичних і архітектурних особливостей сучасної міського середовища. Нами створено вже більше десятка колекцій вуличних меблів, що враховують ті чи інші особливості того чи іншого архітектурного стилю, тому Ви спокійно підберете не тільки урни, ідеально вписуються саме в ваш міський ландшафт, але і лавки, вазони і багато іншого.

До всього іншого ми пропонуємо додаткову послугу – нанесення гербів міст або логотипів фірм методом перфорації або з допомогою виготовлення додаткових металевих накладок.

Унікальний дизайн, багатофункціональність, передові матеріали і технології, тривалий термін служби – ось все те, що робить наші металеві урни для сміття популярними як у російських містах, так і містах ближнього зарубіжжя: Москві, Астані, Ризі, Владивостоці та багатьох інших.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика