Menu

Услуги уголовного адвоката

0 Comments


Від суми і від в’язниці не зарікайся – говорить народна мудрість. І зовсім не обов’язково вчиняти злочин, щоб стати підозрюваним, обвинуваченим. І чим раніше адвокат по кримінальних справах набуде процес – тим краще, оскільки кримінальна відповідальність – найважчий вид відповідальності, адже на кону доля конкретних людей, тому настійно рекомендуємо перед тим, як піти на допит або дачу пояснень, укласти договір з адвокатом і піти на допит разом з ним. А ще краще – укласти договір з адвокатом і мати його номер телефону під рукою, навіть якщо він ні разу в житті не знадобиться. Адвокат по кримінальних справах не допустить протиправних дій з боку органів досудового розслідування, вибере правильну тактику захисту, зробить всі необхідні дії для припинення кримінального переслідування або зведе до мінімуму негативні наслідки для підзахисного. Ми прпонуємо найкращі услуги уголовного адвоката.

Головне завдання адвоката – виявити всі обставини, які виправдовують або пом’якшують можливу відповідальність підзахисного.

Пам’ятайте-адвокат у кримінальних справах може надати правову допомогу не тільки особі, якій пред’явлено підозру або обвинуваченому, а й свідку. Враховуючи, що свідок несе кримінальну відповідальність за свої свідчення, а часто може надалі стати підозрюваним або обвинуваченим, і саме тому участь адвоката в процесі допиту не буде зайвим.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика