Menu
0 Comments


Встановлення стовпів для електрики здійснюється при повітряної прокладки електромереж між трансформаторними підстанціями і кінцевими споживачами електрики. Ми розповімо про установка опор ЛЭП. При виконанні робіт самостійно, своїми руками, важливо знати, що конструкція повітряних ліній електропередач, їх проектування і будівництво повинні відповідати документам: будівельними нормами та вимогами ПУЕ.

При виконанні робіт з навантаження, перевезення і розвантаження опор потрібно, щоб вони не піддавалися ударів, різких поштовхів і ривків. Не можна розвантажувати опори скиданням. Забороняється транспортувати опори і деталі пл по землі волоком. Їх розвозять по трасі спеціальними машинами, обладнаними пристосуваннями для навантаження і вивантаження. Правила установки електричних стовпів залізобетонних (типу стійок СВ, марки виду СК) для ліній электопереедач і зовнішнього освітлення мають певну послідовність робіт.

Технологія установки стовпів ЛЕП і бетонних опор освітлення включає в себе наступні види технологічних операцій:

Розмітку траси електролінії, визначення місця установки електричних стовпів з урахуванням відстані між опорами ЛЕП.
Буріння свердловин під опори за допомогою бурильно-кранових машин БКМ. Також можна виконати земляні роботи своїми руками, використовуючи спеціальний інструмент для копання ями — ручний ямобур. Глибина ями, діаметр залежать від виду електричного стовпа, категорії грунту і діаметра ручного бура. Сьогодні у продажу можна зустріти бензобур для буріння ям, який значно полегшить вам роботи по установці стовпів своїми руками.
Безпосередньо саму установку готових електричних стовпів за допомогою маніпулятора БКМ, або крана, вивірка по вертикалі, закріплення підстав стовпів у пробурених ямах.
Монтаж на електричних стовпах траверс ЛЕП, кронштейнів світильників зовнішнього освітлення і прокладка зовнішніх електричних ліній.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика