Menu
0 Comments


Студія Sloclap і видавець Devolver Digital докладно розповіли про особливості багатокористувацького режиму в майбутній грі Absolver. Також було опубліковано відео, присвячене ворогам і друзям у світі гри.

Sloclap анонсувала перший матеріал про пост-релізі. Після виходу Absolver гравці будуть отримувати безкоштовні оновлення протягом шести місяців, включаючи нові режими гри.

У центрі ігрового процесу Absolver закладена глибока бойова система. У грі належить битися не тільки з реальними гравцями, але і штучним інтелектом. У кожного користувача буде свій умовний «сервер», на якому ніхто не буде заважати йому отримувати задоволення від дослідження світу.

Коли гравці стикаються один з одним, у них є вибір — брати участь в дружньому спарингу або разом грати в PvE. Отриманий досвід можна витрачати на розвиток шести атрибутів, щоб поліпшити свої навички. А нові рухи можна отримувати від інших гравців.

У Absolver школи бойових мистецтв, де більш просунуті гравці можуть створити свої власні стилі бою, якими можуть користуватися новачки, ставши учнями потрібної їм школи. Це дуже цікава варіація кланової системи, в якій ветерани навчають нових гравців тонкощам бойових мистецтв.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика