Menu

Входные двери

0 Comments


Зовнішні (зовнішні) двері є частиною фасаду будівлі, відповідно вони повинні мати кращу теплоізоляцію і високу стійкість до примх погоди (сонце, мороз, дощ, вітер і так далі).

Внутрішні двері частіше встановлюються в квартирах і офісах, тому вимоги до безпеки, шумоізоляції для них вище. Відповідно буде відрізняться і весь процес вибору. Часто в якості зовнішнього покриття вхідних дверей в квартиру використовуються МДФ накладки різної товщини, покриті плівкою ПВХ. Плівка імітує деревну структуру, роблячи зовнішній вигляд більш вишуканим. входные двери цена в москве можна стандартних розмірів, із шириною стулки до 1000 мм. Чому не більше? При більшій ширині вони стають занадто важкою і порушується геометрія конструкції, тому якщо потрібні двері ширше 1000 мм, то рекомендується зупинити вибір на двох-і тристулкові дверях. Вирішивши купити вхідні двері зверніть увагу на замок — він не менш важливий, ніж товщина металу. Використовується 2 типи замка-комбінація сувальдного і циліндрового або моноблок.

зображення Замок для вхідних дверей
Сувальдний — це міцний і надійний замок, досить масивний, надійно захищає двері. Головними елементами такого замку є сувальдні пластини, яких повинно бути не менше 6.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика