Menu

Виниловые обои на флизелиновой основе

0 Comments


Це шпалери на флізеліновій основі зі спіненим вінілом. Флізелін-це матеріал, який не розтягується і не сідає під час приклеюванні, і не дає розвиватися мікротріщин шпаклювального шару на стіні. Невеликі нерівності на стіні візуально крадуть структурною поверхнею шпалер. Компанія Атік-офіційний дилер німецьких фабрик «Erfurt & Sohn KG»,» Pufas Werk KG «і»Derufa». У нас виниловые обои на флизелиновой основе под покраску.

Основний наш напрямок – це високоякісні настінні шпалери під фарбування, як самий популярний і простий вид обробки, і все, що з ними пов’язано. Є каталоги шпалер і преміум, і економ класу з доступними цінами.

У нашому асортименті ви знайдете: шпалери, клей, лакофарбові матеріали, Очищувачі та різні допоміжні засоби. Всі запропоновані товари тільки екологічно чисті і допомагають Вам зберегти здоров’я.

Постійним клієнтам, будівельникам і дизайнерам — спеціальні ціни, незалежно від кількості замовленої продукції.Велику увагу ми приділяємо регіональним дилерам, мережа яких постійно розширюється.

Гнучкі ціни, знижки оптовим і постійним клієнтам, широкий асортимент, доставка роблять нашу компанію вигідним і зручним діловим партнером.

Доставка по Москві і до ТК, можливий самовивіз.

Для Ваших співробітників і всіх бажаючих, можливе проведення спільного з фабрикою семінару з навчання-безкоштовно!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика