Menu

Вывеска 

0 Comments


Вивіска — важлива складова іміджу будь-якої компанії, незалежно від виду діяльності. Її сміливо можна назвати візитівкою організації, а тому даний атрибут необхідний будь-якій установі, фірмі або організації.

Замовити вивіску можна у формі таблички або об’ємного щита з зазначенням назви організації, режиму роботи та інших даних. Залежно від виду вивіски, вона може розміщуватися на фасаді будівлі, всередині приміщення або на двері кабінету.

Наша компанія  пропонує виготовлення вывеска  в найкоротші терміни будь-якого розміру, типу, форми і складності. Представлені в даному розділі вивіски – продукція нашої фірми. Вони не є шаблонами, а всі зазначені в описах вивісок матеріали можна комбінувати за бажанням замовника.

Як відбувається процес замовлення, узгодження макета та інші тонкощі?
Знайомство з замовником. При розмові телефоном або електронною листуванні ми обговорюємо такі тонкощі як розмір вивіски, місце її установки (в приміщенні або на вулиці), наповнення (текст, логотип), кількість. Текст, логотип та інше наповнення вивіски ми приймаємо або в електронному вигляді, або на папері, щоб в процесі макетування і виготовлення уникнути помилок.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика