Menu

Вывоз грунта

0 Comments


Вивіз грунту
При веденні земляних робіт будь-якого типу рано чи пізно перед виконавцем постає питання, як організувати вивіз грунту самоскидами та його утилізацію за вивіз грунту київ ціна оптимальною ціною.

Сучасне міське будівництво вимагає переміщення великих об’ємів грунту і землі при проведенні ландшафтних і фундаментних робіт, і більшою частиною грунт на вивезення йде (на утилізацію), тому як після розробки котловану під фундамент багатоповерхового будинку утворюються тисячі кубометрів непотрібної землі, піску, глини які необхідно видалити з майданчика.

Щоб ці купи землі, глини і піску не заважали б вам у проведенні комплексу робіт на будівництві необхідно спочатку налагодити переміщення, складування для зворотної засипки і вивіз грунту з майданчика на місце зберігання або утилізації. Ми пропонуємо вывоз грунта самоскидами мають об’єм кузова 19 кубічних метрів і повну вантажопідйомність 30 тонн, при необхідності в цілодобовому режимі з усіх районів міста, з нашої навантаженням або без неї.

Наша власна Імпортна будівельна спецтехніка високої продуктивності до ваших послуг, під управлінням кваліфікованих і перевірених в роботі операторів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика