Menu
0 Comments


Кожен з обмінників, який показаний у списку, готовий надати послугу обміну Вебмані ВМЗ → карта Приват Банк 24 гривня в ручному або автоматичному режимі. При визначенні обмінного пункту звертайте також свою увагу на спеціальні мітки, які іноді вказані біля назв обмінників. Для швидкого переходу на сайт пункту обміну Натисніть один раз мишею на рядок з назвою обмінника. Якщо ви перейшли на сайт обмінного пункту і виявили складнощі з обміном, вам необхідно звернутися до адміністратора сайту-обмінника. Може бути так, що сталися тимчасові труднощі і на цій стадії роботи сайту автоматичний обмін WMZ на Приват 24 UAH неможливий, тоді вам можуть запропонувати ручний обмін. Якщо ж поміняти вывод webmoney USD на Privat Bank 24 UAH все ж не вийшло, просимо повідомити нас про цю ситуацію. Це допоможе нам вчасно вжити заходів щодо вирішення проблеми з власниками обмінника, або ж зовсім виключити його зі списку до вирішення питання.

Часто виходить так, що курси WMZ → Privat24-UAH вигідніше тоді, коли ви потрапляєте на вебсайт пункту обміну через наш моніторинг. Якщо у вас виникли складнощі з алгоритмом обміну електронних грошей, ми радимо відвідати розділ FAQ і скористатися докладною інструкцією використання сервісу.

Намагайтеся кожен раз використовувати , щоб звірити точність виробленого обміну. Ви в будь-який момент можете детально вивчити резервів і курсів. Якщо ж ви не виявили в рейтингу пунктів обміну валют зручний вам курс, не поспішайте з обміном, використовуйте послугу і отримаєте повідомлення про вигідний для вас Курс на e-mail або ж на Telegram. У разі відсутності обмінників, за допомогою функції ви знайдете найоптимальніший варіант двох обмінів через транзитну валюту.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика