Menu

Задвижки шиберные

0 Comments


Це запірно-перекриває арматура, в якій поступально-замикаючий елемент переміщається методом зворотних і поступальних рухів, які спрямовані перпендикулярно потоку робочого середовища. Ціну на цю арматуру і вартість інших кранів Ви отримаєте за запитом. У нас Задвижки шиберные.

Клинові засувки.
Засувки Hawle
З діаметром проходу від 40 — 1200 мм і тиском 16 бар, з висувним шпинделем. Вони як правило, не призначені для регулювання витрати середовища в трубопроводі, а використовуються в основному в якості запірної арматури, замикаючий елемент якої в процесі використання знаходиться в крайніх положеннях «відкрито» або «закрито». Як встановлювати засувки.

Засувки Hawle

Засувки сталеві або чавунні.
Вони зазвичай виготовляються повнопрохідними, тобто діаметр прохідних отворів в приєднувальних патрубках системи не звужуються. Вони бувають сталеві, чавунні, шиберні і можуть комплектуватися електроприводом, сервоприводом і редуктором.

Приєднання у ножовий, шиберной чи шланговому засувки в основному фланцеве і міжфланцеве. На склад ТОВ «Теплосіті» надходять завжди нові, сталеві і чавунні засувки виробництва фірм: Hawle-(»Хавле»), AVK-(«АВК»). Повний перелік Ви можете знайти в каталозі продукції.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика